Гортензія метильчаста Magical Fire (Меджикал Файр) розкидистий чагарник заввишки до 2 м. Стебла міцні, не згинаються під вагою суцвіть. Цвітіння рясне з липня місяця до вересня. Квітки зібрані в суцвіття-метілки завдовжки до 20 см, спочатку білі, а згодом рожевіють, кінці цвітіння пурпурово-червоного кольору утворюються на пагонах поточного року. Фарбування квіток яскравіше біля гортензії, що росте на кислому ґрунті. Світлолюбство, але може рости й у півтіні. Потрібен у вологому та родючому ґрунті. Зимостійка. Рекомендується проводити щорічну весняну обрізку до початку вегетації для рясного цвітіння.
Посадка гортензії: Для метильчастої гортензії на початковому етапі важливо створити сприятливі умови росту. Гортензійові віддають перевагу кислому ґрунту. Ґрунтини з піском або вапняком не підходять. Добре додати до садового ґрунту хвойний опал, верховий торф або тирси, а ґрунт навколо рослини замульчувати сосновою корою. Гортензії садять у злегка вологий родючий ґрунт із додаванням торфу. Необхідно викопати яму 40-50 см завглибшки і 40 см у діаметрі. Додайте у разі сідання в лунку хвойний опалад. Це створить додаткові гарні умови для розвитку коренів, а також додасть насиченішого рожевого відтінку суцвіттям. Приготований сажанець потрібно поставити в центр посадкової ями так, щоб його коренева шийка не була сильно заглиблена. Навколо рослина слід ретельно засипати ґрунтом і утрамбувати, щоб коріння було добре притиснене й навколо них не утворене порожнечі.
Догляд за гортензією: Догляд за гортензією зводиться насамперед до правильного поливання, своєчасного підживлення, обрізання та розпушування. Якщо робити все правильно, то кущі будуть пишними, а суцвіття великими та яскравими. У посушливий період чагарник треба дуже ретельно поливати. Зберегти вологу допоможе мульчування. Гортензія дуже рясно та тривалий цвіте, а отже, вимагає гарного підживлення. Навесні та восени гортензію підгодовують комплексними мінеральними добривами. Вносити добрива наприкінці травня — на початку червня, тоді коли гортензія зачеплюється в зріст. У більш ранніх підживках немає сенсу. Добре спрацює азотовмісне добриво, але обов'язково з підкисленням: квацці, той самий хвойний опал, оцет у слабких пропорціях. Другий раз гортензію можна підгодувати перед початком цвітіння. Гортензії вінцевої обов'язково потрібно обрізка. Так чагарник добре почуватиметься і матиме декоративний вигляд усе літо й багато років. Якщо не проводити регулярне обрізання (осінь, навесні та влітку) кущ буде занадто розкидистий із великою кількістю зеленого листя, а суцвіття не такі пишні та великі.
Ґрунт для посадки: Ґрунт для гортензії має бути добре дренованої та зволоженої, складатися зі збалансованої суміші перегною, листової землі, торф'яний крихти, річкового піску (2:1:1). Незалежно від типу та сорту гортензії, пам'ятайте, вапно в ґрунті негативно позначається на розвитку.
Підготовка до зими: розкидисті кущі гортензію на зиму бажано зв'язувати. Інакше важкий сніг може розламати тендітні пагони. Укриття метильчаста гортензія не вимагає. Гортензія метильчаста — досить морозостійкий вигляд, у покритті на зиму не потребує. Варто укривати лише молоді рослини перших років життя, так і буде досить мульчування листовою.
Місце для посадки: І хоча трапляються рекомендації, що гортензія тенценослива, розкішне цвітіння можна отримати тільки на відкритому сонячній ділянці. У тіні гортензія дасть слабкі пагони та слабкі кольороноси. Тому найкраще місце — це півтьень!