Унікальна троянда! Квітки напівмахрові, у формі камелії, бузково-пурпурові, пелюстки хвилясті. Аромат помірний, солодкий, квітучих цитрусових і троянди. Цвітіння впродовж усього сезону, дуже рясне. Кусти пряморослі, густі. Листя велике, напівглянсове, темно-зелене, високо стійке до хвороб. Рекомендується для одиничних і групових посадок, високих бордюрів. У прохолодну погоду квіти мають темніше забарвлення.
Посадка троянди: Необхідно підготувати саджанці. Довгі відростки на коренях потрібно підрізати, також треба видалити сухі частини. Не торкайтеся ниткових корінців, адже вони дуже чутливі, їх легко пошкодити. Якщо посадка троянд відбувається навесні, необхідно вкоротити стебла до 30-35 см, 4 нирки мають залишатися на поверхні. На дві-три години залиште сажанець у ємності з водою. Викопайте яму, яка буде вдвічі, а краще втричі більше розміру земляного кома із корінням. Дно лунки необхідно гарненько розпушувати. Ґрунт, який витягли з ями, потрібно змішати з компостом у пропорції 3:1 відповідно, а також доповнити невеликою кількістю деревної золи. Саджанець слід заглибляти так, щоб місце щеплення було на 4-5 сантиметрів вище рівня землі. Простір, що залишився вільним, засипайте підготовленим субстратом. Землю злегка утрамбуйте. Зробіть бортики, щоб вода після поливання не розтікалася. Рясно полейте місце посадки.
Догляд за трояндою: Оригінального поливання троянди не вимагають, проте він має бути регулярним. Робити це необхідно один раз на тиждень. Вода має промочити шар землі завтовшки 25 см. Інакше кущ пропускає поверхневе коріння, яке легко пошкоджується під час розпушування ґрунту. Якщо погода занадто суха та смажена, поливати троянди потрібно удвічі частіше. Щоб волога в ґрунті зберігаючися довше, землю навколо рослин рекомендується мульчувати. Для цього підійде суміш перегною й торфу.
Ґрунт для посадки: Склад землі може бути будь-який, але найкращим варіантом є легкі глинисті та зігнуті ґрунти, багаті на поживні речовини, з нейтральною реакцією, що добре пропускають повітря і вологу. На ділянці з важким глинистим ґрунтом робиться дренаж, у посадкові ями вноситься пісок, компост, перегній, торф. Легкий піщаний ґрунт поліпшується додаванням компостної або дернової землі й органічних добрив.
Підготовка до зими: Для того, щоб зимівка пройшла успішно, основа куща засипають перегною або торфом, а верхівки пагонів пригинають до землі та ховають їх локшиною. Після того, як випаде сніг, пагони не зможуть замерзнути.
Місце для посадки: Під час вибору місця для кущів троянд вибирається сонячна, закрита від вітру зона. Лише деякі сорти можуть рости в півтіні, а більшість із них без гарного освітлення перестають цвіти та виснажуються. Вітер, під час саджання на відкритому зоні, завдає шкоди кущам, розгойдуючи їх і позбавляючи листя вологи